W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzowane domki letniskowe na Mazurach z dostępem do jeziora. To 4 i 5-osobowe kwatery z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości oddajemy zarówno kompletnie urządzone łazienki z prysznicem, przytulne sypialnie – z łóżkiem dla dwojga lub pojedynczymi, jak i aneksy kuchenne, pozwalające komfortowo przygotować posiłki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

osada-wejsuny1

Domki 4 osobowe

Domki 5 osobowe

Domki 5 osobowe

osada-wejsuny1

Domki letniskowe na mazurach z dostępem do jeziora

Nasz ośrodek mieści się w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jeśli więc interesuje Państwa pobyt w komfortowych domkach letniskowych – to właśnie w tym miejscu znajdziecie idealną propozycję dla siebie. Stąd łatwo dotrze się do wielu regionalnych atrakcji, a także do głównych miejscowości turystycznych, w tym m.in. do Rucienego-Nidy, Pisza, Mikołajek, Giżycka czy Mrągowa.

Osoby zainteresowane przytulną, a przy tym kompletnie wyposażoną kwaterą, z pewnością docenią nasze 4 i 5-osobowe domki letniskowe. Dodatkowo dostęp do jeziora pozwala zrelaksować się np. po rowerowych rajdach po okolicznych ścieżkach, jak i po spływie kajakowym czy skorzystaniu z innych atrakcji dla aktywnych.

Mamy jednak propozycje nie tylko dla fanów aktywnego wypoczynku. W domkach wypoczynkowych nie zabrakło licznych udogodnień. Goście mają do dyspozycji m.in. leżaki, meble ogrodowe i grill. Z kolei dla poszukujących wyciszenia, w naszych domkach wypoczynkowych, dostępne są biblioteczki z książkami, które można zgłębiać w otoczeniu lasów Puszczy Piskiej. Leśny charakter ośrodka dodatkowo temu sprzyja!

Nasze domki wypoczynkowe posiadają szereg udogodnień

 • W każdym domku
  biblioteczka z książkami

 • Domki
  klimatyzowane

 • Bezpłatny
  parking

 • Sąsiedztwo
  lasu i jeziora

 • 500m
  do plaży

 • Domki
  dla niepalących

 • Sprzęt pływający

 • Własna linia brzegowa z pomostem

Klimatyzowane domki wypoczynkowe z dostępem do jeziora

Zależy nam, aby goście Osady Wejsuny mieli zapewniony w pełni komfortowy pobyt. Dlatego nasze 4 i 5-osobowe domki wypoczynkowe na Mazurach są w pełni klimatyzowane. W czasie największych upałów wystarczy skryć się w ich wnętrzu i cieszyć się przyjemną temperaturą.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli interesują Państwa domy wypoczynkowe z dostępem do jeziora, blisko natury, a jednocześnie – wielu lokalnych atrakcji turystycznych – nasz ośrodek położony w Wejsunach i jednym z najbardziej malowniczych powiatów regionu z pewnością będzie doskonałym wyborem.

Zapraszamy!