W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzowane domki letniskowe na Mazurach z dostępem do jeziora. To 4 i 5-osobowe kwatery z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości oddajemy zarówno kompletnie urządzone łazienki z prysznicem, przytulne sypialnie – z łóżkiem dla dwojga lub pojedynczymi, jak i aneksy kuchenne, pozwalające komfortowo przygotować posiłki, które można zjeść albo przy stoliku w salonie lub na tarasie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

osada-wejsuny1

Domki 4 osobowe

Domki 5 osobowe

Domki 5 osobowe

osada-wejsuny1

Aktywny wypoczynek? Tylko z bazą w domkach wypoczynkowych na Mazurach

Nasz ośrodek mieści się w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jeśli więc interesuje Państwa na wynajem dom wczasowy w powiecie piskim nasz obiekt to nie dom wczasowy, w Wejsunach – to właśnie w tym miejscu znajdziecie idealną propozycję dla siebie. Stąd łatwo dotrze się do wielu regionalnych atrakcji, a także do głównych miejscowości turystycznych, w tym m.in. do Rucienego-Nidy, Pisza, Mikołajek, Giżycka czy Mrągowa.

Osoby zainteresowane przytulną, a przy tym kompletnie wyposażoną kwaterą, z pewnością docenią nasze 4 i 5-osobowe domki letniskowe. Dodatkowo dostęp do jeziora pozwala zrelaksować się np. po rowerowych rajdach po okolicznych ścieżkach, jak i po spływie kajakowym czy skorzystaniu z innych atrakcji dla aktywnych.

Mamy jednak propozycje nie tylko dla fanów aktywnego wypoczynku. W domkach wypoczynkowych nie zabrakło licznych udogodnień. Goście mają do dyspozycji m.in. leżaki i inne meble ogrodowe. Każda kwatera wyposażona została również w grilla. Z kolei dla poszukujących wyciszenia, w domach wczasowych dostępne są biblioteczki z książkami, które można zgłębiać w otoczeniu Puszczy Piskiej. Leśny charakter ośrodka dodatkowo temu sprzyja!

Każdy z naszych domków posiada pakiet udogodnień

 • W każdym domku
  biblioteczka z książkami

 • Domki
  klimatyzowane

 • Bezpłatny
  parking

 • Sąsiedztwo
  lasu i jeziora

 • 500m
  do plaży

 • Domki
  dla niepalących

Klimatyzowane domki wypoczynkowe z dostępem do jeziora

Zależy nam, aby goście Osady Wejsuny mieli zapewniony w pełni komfortowy pobyt. Dlatego nasze 4-osobowe domki wypoczynkowe na Mazurach są w pełni klimatyzowane. W czasie największych upałów wystarczy skryć się w ich wnętrzu i cieszyć się przyjemną temperaturą.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli interesują Państwa domy wczasowe z dostępem do jeziora, blisko natury, a jednocześnie – wielu lokalnych atrakcji turystycznych – nasz ośrodek położony w Wejsunach i jednym z najbardziej malowniczych powiatów regionu z pewnością będą doskonałym wyborem.

Zapraszamy!