Poniżej prezentujemy aktualny cennik wynajmu domków letniskowych w naszej Osadzie. Jednocześnie informujemy, że przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji cen. W tej sprawie prosimy o kontakt.

Decydując się na pobyt w Osadzie Wejsuny, wybieracie Państwo w atrakcyjnej cenie kompleksowo wyposażone domki wypoczynkowe. Zadbaliśmy o to, aby nasi goście czuli się w pełni komfortowo i mieli na miejscu wszystko, czego potrzebują, by odpowiednio wypocząć. Obok łazienki z prysznicem i toaletą, dostępny jest też aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą oraz mikrofalówką i czajnikiem. Nie zabrakło także sztućców i naczyń, dzięki czemu można komfortowo zjeść przy dostępnym w salonie stoliku.

Poza wygodnymi łóżkami i sofą, w cenie otrzymacie szereg innych udogodnień – począwszy od klimatyzacji, która pozwoli odetchnąć nawet w upalne dni, przez biblioteczkę, grilla, aż po meble piknikowe, leżaki i ręczniki. Tym samym, decydując się na przyjazd do nas, otrzymujecie Państwo do dyspozycji kompleksowo wyposażone domki letniskowe. Atut ośrodka stanowi również jego lokalizacja. Z Osady Wejsuny łatwo dotrze się do głównych turystycznych miejscowości i licznych atrakcji, znajdujących się w sercu Mazur. Zachęcamy więc do skorzystania z prezentowanej oferty. Jednocześnie zaznaczamy, że:

  • W okresie wakacyjnym minimalny wynajem to 7 noclegów.
  • W dniu złożenia rezerwacji wymagamy przedpłaty w wysokości 50%.
  • Cena wynajmu domku nie zawiera opłaty klimatycznej.
  • Doba pobytowa trwa od 15:00 do 11:00.

Ceny domków letniskowych na mazurach

Domek Cena poza okresem wakacyjnym Cena w okresie wakacyjnym
(+ majówka i Boże Ciało)
4 osobowy 400 zł / doba 500 zł / doba
5 osobowy 450 zł / doba 550 zł / doba
Pobyt psa 15zł / doba, po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu